Akce Klubu Trudnomyslných

Blanský les 2008
Po dvou letech se opět v letním období uskutečnilo o víkendu 18. - 20. 7. 2008 výjezdní zasedání Klubu spojené s přechodem hřebene Blanského lesa.
Uprostřed letních měsíců zavítalo šest členů Klubu Trudnomyslných, včetně jeho nejvyššího vedení, do Blanského lesa. Zde jsme především putovali, a to z Vrábče přes přes vrcholy Kluk, Skalka, obec České Chalupy, zříceninu kláštera a hradu Kuklov, osadu Rohy a nejvyšší vrchol Blanského lesa Kleť (1084 m n. m.) do Holubova, dále jsme probrali některé podstatné věci ohledně myšlenek našeho Klubu.
Fotky z této akce jsou v příslušné části fotogalerie a výroční zpráva z tohoto zasedání.

Svatováclavská pouť
Předseda Klubu Trudnomyslných si dovoluje pozvat všechny své členy i příznivce na slavnou pěší Svatováclavskou pouť do Staré Boleslavi, která se bude konat ve dnech 27. a 28.9.2007. Pouť se uskuteční k větší cti a slávě Boží a ke cti svatého Václava, svědka Kristova.
Odjezd účastníků bude dne 27.9. z Hlavního nádraží v Českých Budějovicích vlakem do Prahy v 6:35 a dále do Lysé nad Labem. S sebou je nutné vzít kancionál, střídmé jídlo, spacák a případně stan. Délka pěší pouti je přibližně 15km.
Svatováclavská pouť se uskutečnila za učasti jak členů KT, tak i dalších jeho příznivců v počtu osmi poutníků. I přes nepříznivé povětrnostní podmínky, zejména silný a vytrvalý déšť byla všemi účastníky pouť hodnocena jako úspěšná a bylo dohodnuto zúčastnit se i v příštím roce.

Novohradské hory 2006
Po dlouhé odmlce, kdy se nekonala žádná významnější akce Klubu Trudnomyslných, se uskutečnilo o víkendu 25. - 27. 8. 2006 výjezdní zasedání předsednictva Klubu spojené s přechodem Novohradských hor.
Na sklonku léta předseda a místopředseda Klubu Trudnomyslných zavítali do Novohradských hor. Zde jsme zejména putovali, a to z Nových Hradů přes Dobrou Vodu, Kraví Horu, Benešov nad Černou, Slepičí hory do Kaplice, dále jsme probrali některé důležité věci, týkající se našeho Klubu.
Fotky z této akce jsou v příslušné části fotogalerie a výroční zpráva z tohoto zasedání.

Setkání bývalých i současných studentů 3. kruhu
Další akcí bylo setkání bývalých studentů P.S.A. uprostřed předvánočního shonu, kdy jsme si našli chvilku klidu a zavzpomínali na uplynulé měsíce. Tato akce se konala v sobotu 13. prosince 2003 za účasti bývalých i současných studentů 3. kruhu oboru P.S.A. z let 1997 až 2003 (tj. jak již dostudovavších inženýrů, tak i těch kteří si na fakultě ještě prodlužují mládí).

Morava 2003
Bohužel, z důvodů malého zájmu o podniknutí cesty do vinného sklepa na jižní Moravě, byla tato akce odvolána. Pro ty, kteří i přesto chtějí strávit se svými kamarády pár chvil při nichž na chvíli zapomenou na pracovní vytížení, bude uspořádáno malé setkání při vínu (přírodním či svařeném) na Strahovských kolejích v sobotu 12.4. Podrobné informace u Jury.

Divadlo
Dne 18.3. se uskutečnila návštěva části Klubu Trudnomyslných na divadelním představení Cyrano z Bergeracu v Národním divadle. Klasické drama Edmonda Rostanda v překladu Jaroslava Vrchlického a v režii Michala Dočekala bylo uvrdeno mimo jiné s těmito herci: David Prachař, Saša Rašilov, Boris Rösner, Jiří Štěpnička, David Matásek, Alois Švehlík, Bronislav Poloczek, Radovan Lukavský, Miloš Nesvadba, Jana Janěková.

Setkání studentů 3. kruhu
Tato akce nespadala přímo pod Klub Trudnomyslných, nicméně byla organizována jejím místopředsedou. Jednalo se o setkání studentů, kteří spolu začínali studovat na podzim roku 97 ve 3. kruhu na oboru PSA a v současném semestru již většinou pracují na své diplomové práci. Setkání proběhlo v restauraci U topolů v Dejvicích. Z deseti účastníků tohoto setkání náš Klub zastupovali také předseda a tajemnice (která však není studentkou 3. kruhu).
Navigace
Akce Klubu

Akce
Na této stránce je možno dozvědět se o uskutečněných a plánovaných akcích Klubu Trudnomyslných.
Další akce Klubu Trudnomyslných se chystají v průběhu následujících měsíců. Podrobnější informace se dozvíte u členů Klubu nebo na těchto stránkách.